دانلود برنامه فایر چت"Fire Chat"برنامه چت اتش

لینک دانلود در اخر همین متن

فایرچت(Fire Chat)نام مسنجریست که توسط شرکتOpen Garden ساخته شده است.این مسنجر طرفداران زیادی در ایران و عراق دارد.این برنامه برای اولین بار برای سیستم عامل ios در سال2014 ساخته شد و سپس برای سیستم عامل اندروید ساخته شد.نرم افزار FireChat یک برنامه عالی و کم نظیر در زمینه چت بدون اینترنت می باشد که نسل جدید ارتباطات می باشد! فایرچت یک راه جدید برای چت کردن را به شما معرفی می کند: چت کردن خارج از شبکه. حالا شما می توانید حتی اگر هیچ اتصال به اینترنت و یا پوشش تلفن همراهی وجود ندارد، با مردم اطراف خود چت کنید. چه در ساحل باشید یا در مترو، در یک بازی بزرگ یا مرکز تجاری، یک اردو در طبیعت، یا در یک کنسرت، و یا حتی در خارج از کشور، به سادگی برنامه را با یک یا دو دوست اجرا کنید و افراد دیگری که هستند را پیدا کنید. FireChat را دریافت کنید و جامعه خود را در هر کجا ایجاد و نزدیک شدن به یکدیگر را آغاز کنید.

جالب ترین کارکرد برنامه فایرچت به این شکل است که تا محدوده ای خاص به دستگاه های دیگری که از این نرم افزار برخوردارند بدون نیاز به اینترنت متصل می شود و شما می توانید با آن ها به چت و گفت و گو بپردازید. این فاصله مکانی در حدود ۲۰۰ فوت است اما اگر تعداد افرادی که در محدوده هستند بیش تر شود این ارتباط به طور گسترده تری برقرار می شود. از طرفی دیگر FireChat مانند سایر مسنجر ها می تواند عمل کند. در واقع در صورتی که به اینتذنت متصل باشید می توانید با هر نقطه از جهان ارتباط برقرار کنید. اگر تصمیم به داشتن یک مسنجر بر روی تلفن همراه خود هستید FireChat می تواند یکی از برترین گزینه ها باشد. برای دانلود این برنامه بسیار عالی با  همراه باشید.  

 
 ویژگی های نرم افزار اندروید FireChat :

– پیام فوری هر کسی در اطراف شما برروی دستگاه اندروید

– کار کردن بدون اتصال به اینترنت و یا هر نوع پوشش تلفن همراه

– چت با یک نفر یا با یک گروه از مردم در یک جا

– دیدن اینکه افراد در حال صحبت کردن در مورد چه چیزی هستند در حالت “Everyone” یا و یا ایجاد مکالماتی که فقط افراد نزدیک شما قادر به پیوستن به آن هستند در حالت “Nearby”

– “Nearby chat” (چت در نزدیکی) در فاصله ۳۰ متری شما بهتر کار می کند

– آسان: بدون نیاز به وارد شدن به فیس یوک یا ایمیل، بدون رمز عبور برای به یاد داشتن

– استفاده از آن در خانه و یا در هنگام مسافرت در هر نقطه از جهان

مشخصات دانلود

عنوان :دانلود برنامه فایر چت"Fire Chat"برنامه چت اتش
حجم فایل :6 مگابایت

منبع ":

راهنمای استفاده

فایل مورد نظر را دانلود و نصب کنید

لینک های دانلود

حجم :6مگابایت
  دانلود فایل نصبی برنامه فایر چت